Відновлення ресурсного стану

Відновлення зору

Відновлення зору

Ще одна цікава історія про відновлення зору. Близько місяця в мене було таке навантаження, що приходилось спати 1,5 – 2 години на добу. В цей самий час я лікував зір за допомогою вправ Норбекова. В якийсь момент зір відновився у лівого ока повністю на 100%, а праве око було ще трохи “замилено”. Одного разу я прокинувся і побачив таку картину. Праве око стало бачити добре, але в оці з’явилась якась сітка схожа на волоси або капіляри запеченої крові. І весь цей бруд плавав у полі зору. І це був не бруд, а дефект зору. Уявіть мій стан. Знайома лікарка сказала, що це від навантаження і нічого не вдієш. Має пройти але час від часу може з’являтись. Особливо робити нічого не треба, крім того, щоб добре спати і не напрягати зір. І ще, що мене більш усього не сподобалось, що можливо воно повністю і не зникне. Це жахливо, як для людини, яка не попрощалась з небом і має на меті літати. Тому, я вирішив підключити до роботи усі знайомі мені джерела інформації по очах. Я згадав свої заняття у Броннікова і Жданова. Обидва вони сильні фахівці у реабілітації та лікуванні зору. Тому, я склав наступний перелік вправ, використав спочатку вправи Броннікова, потім Жданова (Бейтса) і Норбекова. Зайняття потягнуло на ….. хвилин.

Друге, я став використовувати комплекс вітамінів (риб’ячий жир, С, К2, цинк, В3, кальцій) і капати в очі Гідролізат плаценти.

Третє, що я вирішив зробити – почистити печінку, оскільки очі – це орган, пов’язаний з печінкою. Отже, я відновив вправи з третього тижня занять Цигун.

Комплекс вправ для відновлення зору

0. Спочатку відштовхую подумки від себе причини погіршення зору, або записую на папері та спалюю.

1. “Прокачка очей” або активізація енерго-інформаційних потоків в очах.

1.1. Лівою рукою накриваємо ліве око. Правою рукою на відстані 30-50 см. відчуваємо потік енергії з ока і прокачуємо його наближаючи і віддаляючи руку. Наближаючи руку до ока ми видихаємо ротом, а коли віддаляємо руку – робимо вдох, також ротом. Голосно). По десять раз. Праве око при цьому дивиться крізь руку в даль. Закінчуємо вправу на вдиху – коли енергія виходить з ока, а рука віддаляється від ока. Вправа займає 2 хвилини.

1.2. Те саме робимо для лівого ока. Правою рукою накриваємо праве око і працюємо. 10 разів. З диханням. Закінчуємо на виході енергії, на вдиху, коли рука віддаляється від ока. Також, 2 хвилини.

1.3. Гармонизируем глаза. Делаем все тоже самое, только с двумя глазами одновременно. 10 разів. З диханням. Закінчуємо на виході енергії, на вдиху, коли рука віддаляється від ока. Також 2 хвилини

2. “Важкість – легкість в очах”. Налаштована на покращення судин. прибизно 5 хвилин.

2.1. “Важкість в очах”. Налаштовуюсь на вертикальні висхідний і спадний потоки. Даю команду “Очі, станьте важкими”, “Важкість в очах”. І відчуваю, як очі стають важкими, наповнюються важкістю. Тим самим збільшується приток крові в очі. Як тільки важкість з’явилась, кажу команду “Є”, “Відчуваю”. І відразу переходимо до наступної вправи

2.2. “Легкість в очах”. Даю команду “Очі, станьте легкими”, “Легкість в очах”. І відчуваю, як очі стають легше, легше, легше… стають легкими. Тим самим покращується відтік крові від очей. Даю команду “Є”, “Відчуваю”.

2.3. “Важкість в правому оці”, “Важкість в лівому оці”, “Легкість в правому оці”, “Легкість в лівому оці”, “Важкість в очах”, “Легкість в очах”.

3. “Пальмінг”. Накладання перехрещених долоней на відкриті очі. Біофарез очей. 3-5 хвилин.

4. Гімнастика за Норбековим. Додаю до неї вправи: 1.) коли очі малюють діагоналі (вліво вверх – право вниз і навпаки, та право вверх – вліво вниз і навпаки), 2.) коли малюється прямокутник за годинниковою стрілкою і проти неї. 3.) коли очі малюють змійку зліва на право і з права на ліво. Займає 25 – 30 хвилин. Більш докладно в попередній статті про гімнастику для очей від Норбекова.

5. Соляризація очей на свічці. Коли голова повертається наліво – направо від свічки. Після цього “пальмінг”.

6. Під “пальмінгом” подумки розслаблюю м’язи очей, сітчатки, весь тракт очей.

7. Вправи під пільмінгом, вказані додатковими в п.4. плюс “циферблат”.

8. Під пальмінгом “Чорна завеса”. Уявляю чорну бархатну завісу, наче в театрі. Вихід з під пальмінгу: зажмурити очі – розслабити очі, зняти руки, голову вверх – вниз, вліво – вправо, відкрити очі і поморгати.

9. Під пальмінгом “Приємний спогад”.Вихід з під пальмінгу такий самий.

Таким чином, повний комплекс вправ складає майже годину. Але деякі вправи можна повторювати в громадському транспорті та на перервах в роботі.

Робота з відновлення зору продовжується) про результати в подальшому напишу.

З Повагою, Денис Дудник