ДенДо

Вітаю. Мене звуть Денис Дудник. “ДенДо” – мій особистий блог. На ньому я публікую інформацію про своє особисте зростання та матеріали, які допомогли мені в цьому. Не намагаюсь когось чомусь навчати. Мені це не цікаво. Публікація цих матеріалів допомагає мені самому краще навчатись. По суті, “ДенДо” – мій записник. Якщо він допоможе ще якісь душі — добре.

Працюю я над двома аспектами — мій психофізіологічний стан і моя заможність. Оскільки мій бізнес — це достатньо інтимна тема, то я буду висвітлювати лише аспект психофізіологічного розвитку і тільки інколи якісь факти свого соціального і економічного розвитку.

Шлях почався 13 квітня 2020 року. Зараз я на третьому етапі, який почався 09.10.2020 р. Він є продовження другого етапу, але на відміну від другого, пов’язаний з клубом “Сталева гільдія”. Я його так і назвав. До цього були перший етап – “Сонячна людина”, який почався 13.04.2020 р., з того, “Як зібрати себе до купи”, на якому я позбувся депресивного стану і панічних атак, нормалізував гормональний фон, позбавився стану “жертви”. І другий етап – “Вогонь і вітер” (20.08.2020) у фіналі якого я повернувся до того, з чого його почав, але з розумінням того, що одному на цьому шляху дуже важко. Моєї сили волі достатньо для того, щоб покинути палити, вживати алкоголь, позбавитись ПТСР, перейти на здоровий образ життя, але щоб йти на більш високі рівні, яких я хочу досягнути, потрібен попутник, сильніший за мене. Звісно, якщо такого немає, то треба йти самому, але з таким справи підуть значно скоріше. Оскільки я одинак, то онлайн-попутник саме для мене.

Отже, третій етап – “Сталева гільдія”, початок 09.10.2020 р. Якщо комусь цікаво що це за клуб ⇒ “Сталева гільдія”

З Повагою, Денис Дудник