Вікна гравюри:
- Двійна гірська гряда символізує ієрогліф () чу, «назовні». Цей ієрогліф складається із двох () шань («гора»).
- Чиновник виглядає із-під скелі. Це означує – «час знаходити, що шукав».
- Рогач і Кінь – означують удачу.
- Злитки золота та серебра, купки монет – означують достаток. Це дуже щасливий знак.
НАЗВА – Юй (Воля): готовий, підготовлений; дотримуватися запобіжних заходів, приводити у порядок, готувати; радісний, задоволений, щасливий; знаходити задоволення, захопленість, ентузіазм; негайна реакція, готовність до дії.
Ієрогліф зображує дитину, що їде на слонові. Це мається на увазі, що стан готовності дозволяє вам реагувати без зволікання.
ОБРАЗНИЙ РЯД: Сприяє підвищенню князів і руху військ.
Це час для накопичення сил і ресурсів для зустрічі з невідомим майбутнім. Завдяки цьому ви зможете діяти негайно і адекватно, коли прийде потрібний час. Ви можете знаходити задоволення в різноманітності сущого. Проникаючи в його суть, ви рухаєтеся разом з потоком подій. Набирайте помічників і наділяйте їх повноваженнями, щоби ваші сили були готові розгорнутися у будь-якій ситуації. Накопичена енергія вивільняється несподівано, немов виростає із землі. Майте ясну мету і вчіться пристосовуватися, щоб зберігати гнучкість. Небо і Земля взаємодіють, створюючи пори року і управляючи міріадами явищ і подій. Такими були і мудреці старовини. Вони могли миттєво реагувати, знаходячи вихід з будь-якої ситуації, а внутрішнє добродіяння захищало їх від шкоди.
ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: ГРІМ І ЗЕМЛЯ
Внутрішня діяльність накопичує силу, що дозволяє миттєво реагувати у випадку необхідності.
ПРИХОВАНА МОЖЛИВІСТЬ. №39 (ПЕРЕШКОДА)
Накопичення резервів для зустрічі з невідомим містить приховану можливість повтору важкої ситуації.
ПОСЛІДОВНІСТЬ: Упокорювання і володіння великим дає можливість реагувати на будь-яку ситуацію. Усвідомлення цього дозволяє користуватися волею.
ОЗНАЧЕННЯ: Воля означає пильність в неробстві.
СИМВОЛ: Грім нестримно виходить із землі. Воля.
Правителі давнини будили радість для верховенства сили доброчесності – православ’я.