Даоська йога і Цигун

Цигун. Другий тиждень. Нирки

Почати рекомендую з детального вивчення настанови по цьому етапу занять – “100 днів для здоров’я та довголіття. Настанова по даоській йозі та цигун. Другий тиждень занять. Нирки”, (Юдлав Эрик)

Дихання На цьому тижні тренується Брюшне дихання (модифікація Глибокого дихання), коли груди розслабляються і втягуються, а діафрагма опускається вниз видушуючи живіт на зовні. Коли робиться видих, то живіт втягується, діафрагма підіймається вверх, витискаючи повітря з легенів. Вдихаючи повітря йде вниз, видихаючи вверх.

Елемент — Вода. Емоція — страх, а позитивні — доброта і мудрість. Завдання — виводити тепло з нирок через фасції. Звук — Чуей ( Ч-У-Е-Е-Е-Й). Цей звук рятує від страху. Орган, пов’язаний з нирками – Вуха.

Вправа. (Малюнок-1, той що вище) Сидячі на стулі, обхопити коліни руками і потягнутись так, щоб відчути натяжіння в спині, там де нирки. Дихаю Брюшним диханням. Дивлюсь вверх тільки очима. Без напряга вимовляю Ч-У-Е-Е-Е-Й, візуалізую нирки зануреними в сапфірний блакитний колір і уявляю, як страх виходить з нирок з кожним видихом. Після видиху просто рівно сиджу де який час, спостерігаючи як на обміні енергією в області нирок. Вправа робиться не менше 3 разів.

Самомасаж. 1.) Постукування по нирках. Розтираю руки. Постукую по нирках 5-10 разів (легенько)). 2.) розтираю руки і накладаю їх на нирки. Тру вверх-вниз декілька хвилин. 3.) Масаж нижнього відділу грудної клітини і діафрагми 4.) Масаж вух (нирки = вуха). Масаж зовнішнього вуха — 3 вправи і масаж зовнішнього вуха “бити в Небесний барабан”.

Будуаньцзинь. Третій і четвертий шматки. 3 шматок – Регулювання селезінки і шлунка підняттям однієї руки — 8 разів. Покращує травлення і профілактика шлункових захворювань. 4 шматок – Повертання голови і погляд назад через плече (повертатись усім корпусом, починаючи знизу) — 8 разів. Стимулює приплив крові до мозку. Профілактика нервових захворювань.

Сидіння і заспокоювання Свідомості. Друга частина. На цьому тижні практикується Метод Зворотньої Течії. Переносимо фокус з кінчика носа на перенісся, а потім на точку Іньтан. А потім на Інипан. Спостерігаю за думками і фіксую з якого місця свідомості вони з’являються. Дихаю на 4 рахунки. Після заняття нагріваю руки і кладу на очі.

Більш детально про виконання вправ“100 днів для здоров’я та довголіття. Настанова по даоській йозі та цигун. Другий тиждень занять. Нирки”, (Юдлав Эрик)

Зміст тутДаоська йога і цигун