Загальна інформація

Як позбавитись депресії, ПТСР, панічних атак

По-перше, наскільки мені відомо, то від цих “хвороб” (вважаю, що це втрата життєвої енергії, а не хвороби), ще ніхто не помер. Але жити з цим дуууже важко. Тому, треба позбавлятись від цих станів.

З особистої практики, лікування ПТСР, депресії, порушення гормонального фону, панічних атак, і усього з цієї “опери”, можливо двома шляхами: таблетки або спорт (не професійний)).

З початку, про те, що я зрозумів про ці розлади. Вважаю, що першопричина усіх подій — це думки.

Шо робити?

1.) Зберігати спокій. Жодна проблема не вирішилась із-за паніки, а посилилось дуже багато.

2.) Якщо взагалі важко — звернутись до лікаря і пролікуватись медикаментозно. Вихід з цих станів без таблеток займає певний час, і не у всіх він на це є. Плюс, середовище, як часто буває, не розуміє людину, яка потрапила в цей “штопор”, і можуть бути певні проблеми на роботі та в сім’ї. Тому, якщо вкрай важко — до лікаря за рецептом.

3.) Привести себе в ресурсний стан. Це якраз те, чим я зараз займаюсь. Почав я з “Як зібрати себе до купи”, але потів відкотився на “Перед тим, як кудись йти”. Самотужки це робити дуже важко, і оскільки ці проблеми не є унікальними, то люди поєднуються в “Фокус-групи” (дуже крутий інструмент), або знаходять однодумців на цьому шляху. І заняття спортом – це обов’язково (якщо фізичних хвороб немає). “Фізуха” лікує дуже сильно. Можна за тиждень себе привести до ладу, можна за місяць, але допоможе обов’язково.

Лайфхакі при роботі з менталом

а.) Проста вправа для гігієни думок, щоб позбавитись від “заїждженої платівки в голові”. Вправа наступна: Ловите паузу між думками і починаєте її “розтягувати”. Усю увагу концентруєте на паузі. Тягнете її доти, доки не залишиться жодної думки. Можливо залишиться думка про цю паузу, чи про те, що Ви думаєте про паузу. Але це не суттєво. Головне — звільнитись від потоку різноманітних думок. Далі — максимально упереджено ставтесь до думок, які думаєте. Тільки хороші або ніяких! І байдуже пріоритетність. Бо погані думки не дадуть Вам якісно робити справу і результат буде здогадуєтесь який. Отака ментальна гігієна.

б.) Ще одна “пігулка” в аптечку. Це засіб нормалізації стану під час сильного стресу або панічних атак, який використовують спецпризначинці ще за часів Афганської війни.

Посміхатись обов’язково!!! Працює “пігулка” 100% але в кожного через різний час. В когось це хвилина, а в когось десять. Але працює у всіх.

4.) Вважав, що після приведення себе до нормального психо-фізичного стану, потрібно почати заходи по вирішенню безпосередньо проблеми, яка призвела до потрапляння в “штопор”, але зітнувся з тим, що вона утворює “замкнуте коло” і вийти з цього лабіринту самотужки можуть не усі. Я трохи поблукав, і прийшов сюди – З чого почати нове життя?

З Повагою, Денис Дудник