Загальна інформація / Відновлення ресурсного стану

Як зібрати себе до купи

як зібрати себе до купи

За основу карти досягнення своєї цілі, а саме як зібрати себе до купи, я взяв схему, яку склав давненько. Тоді я роздивлявся систему “ТІЛО — РОЗУМ — ПСИХІКА — ДУХ”. Але зараз я розумію, що існує якісь п’ятий елемент, який також є елементом системи але для описання його я не готовий, принаймні зараз. Це щось поза моїм розумінням. І куди його тут притулити, я теж не знаю. Тому, працювати я збираюсь по старій схемі але маючи на увазі, що вона не працює, якщо не приймати до уваги “П’ятий елемент”. Це в принципі, і сталось в минулому.

Завдання “цього рівня” полягає в тому, щоб зібрати до купи себе любого. Я збираюсь досягти це комплексом заходів, який вимагає певних зусиль на фізичному, ментальному, психічному і духовному рівнях. Проблематика роботи полягає у тому, що в системі “ТІЛО — РОЗУМ — ПСИХІКА — ДУХ — 5 ЕЛЕМЕНТ” усі складові тісно взаємопов’язані. Вкладати зусилля потрібно в роботу над усіма складовими одночасно. Безумовно, концентрувати увагу потрібно на проблемному елементі, але робота тільки над однією складовою системи не надасть значного ефекту. Також, треба розуміти пріоритетність складових для того, щоб дотримуватись порядку роботи над елементами системи. Схематично порядок і правила роботи зображені на наступній схемі

В цілому, тут все зрозуміло, складаю свій Розклад дня відповідно до цієї схеми, виділяючи певний час кожному елементу, приймаючи до уваги пріоритетність.

Що до “п’ятого елементу”, то тут я для себе вирішив, що оскільки я не розумію з чим маю справу, то буду утримувати фокус уваги протягом дня на своєму позитивному емоційному стані, який назву “Стан Сонячної людини”. Якщо я щось зрозумію — напишу про це окремо. Поки що поставлю собі завдання – “постійне фокусування на своєму позитивному стані”.

Як я буду контролювати процес роботи і зрозумію, що досяг мети? Процес контролю полягає в постійному фокусуванні уваги на процесі роботи та його відповідності Робочому розкладу. Мета полягає у підтриманні тривалий термін, на приклад місяць, в позитивному стані основних рівнів існування: фізичної форми, думок, психічного стану, духовної спрямованості. Тобто, якщо я місяць буду триматись графіку виконання запланованих заходів, то в результаті я буду мати запланований результат — відповідь на питання “Як зібрати себе до купи?”)

Наступним кроком буде скоріш за все складання “Розкладу дня” і початок цього розкладу буде Відпочинок, сон, підйом, оскільки “СОН І ХАРЧУВАННЯ – ОСНОВА ВИЖИВАННЯ”

З Повагою, Денис Дудник