Сталева гільдія

За допомогою “Сталевої гільдії” чоловіки відновлюють свій ресурсний стан, долають життєві перешкоди, розвивають свої соціальний, психологічний та духовний статуси, отримують допомогу на разі потреби.

Цілі членів клубу: покращення стану здоров’я і підвищення рівня заможності

Місія клубу: сприяння особистісному розвитку членів Клубу

Правило членства в клубі одне: не бути мудаком

Методи роботи: фокус-групи, робочі кола і особисте менторство

Участь в клубі анонімна. Спілкування на “ти”

Навчитись твердо стояти на своїх ногах, не спиратися на когось і не залежати від жіночого поля. Позбавитись всього що заважає, перепрошити мозок і скинути тягар буденності. Зробити своє життя яскравим, радісним, драйвовим, смачним, щасливим. З цим може допомогти “Сталева гільдія”.

Рецепт щастя в кожного свій, але я знаю точно – щоб налагодити життя потрібно з початку привести себе в ресурсний стан. Це коли ум, душа і тіло спокійні, керовані, енергійні, гармонійно врівноважені. Це стан в якому легко досягати, працювати, творити, і взагалі радісно жити. Кожна людина колись була в таких станах і нудьгує, коли втрачає їх. Привести в норму ментал, фізуху і дух – це перше, що потрібно зробити для нормального життя.

Далі потрібно поставити цілі та почати досягати їх. Це теж не простий процес, який потребує певних зусиль і одному йти по життю не просто. В багатьох і сім’я не допомагає, а інколи і навпаки шкодить. Тому, як на етапі досягнення ресурсного стану, так і у буденному житті потрібні товариші – ментори. Люди, які допомагають досягати, вимагаючи виконання певних завдань, які до речі ти сам собі поставив. При цьому ця людина не повинна бути зацікавлена ні в чому іншому, крім того, щоб ти виконував поставлені собою ж завдання. Завдяки сучасним засобам автоматизації це просто.

Більше, особливо, немає чого сказати. У цієї спільноти немає “форми”. Клуб закритий.

З Повагою, Денис Дудник